MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 1306176
*
nr 130 6176
Fåtöljer
Ett par, Jetson, B.Mathsson
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 mars 2002
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/3 13:00:57
1
4.500 kr
17/3 17:58:49
2
2.900 kr
17/3 17:59:17
2
3.000 kr
17/3 17:59:40
2
3.200 kr
18/3 12:29:56
3
4.300 kr
18/3 12:32:29
3
4.400 kr
18/3 12:33:10
3
ledande budet*
- Läs mer...
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathsson fåtöljer jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj mathsson stolar
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
-
4247 Fåtöljer
ett par, Sam Larsson, "Metro", DUX, 1970-tal, böjt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:19
*
Fåtöljer
nr 130 6176
Fåtöljer
Ett par, Jetson, B.Mathsson
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 6.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 mars 2002 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/3 13:00:57 | 1 | 4.500 kr |
17/3 17:58:49 | 2 | 2.900 kr |
17/3 17:59:17 | 2 | 3.000 kr |
17/3 17:59:40 | 2 | 3.200 kr |
18/3 12:29:56 | 3 | 4.300 kr |
18/3 12:32:29 | 3 | 4.400 kr |
18/3 12:33:10 | 3 | ledande budet* |
- Läs mer...
Jetson av Bruno Mathsson
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
Stolen Jetson, formgiven av Bruno Mathsson är en klassiker inom svensk möbeldesign.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bruno mathsson fåtöljer jetson jetson-fåtölj jetsonfåtölj mathsson stolar
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:59
-
4247 Fåtöljer
ett par, Sam Larsson, "Metro", DUX, 1970-tal, böjt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:19